Nowość w ofercie AD Polska

Jeszcze do niedawna turbosprężarki były domeną samochodów z silnikami diesla oraz benzynowych o bardzo dużych osiągach. Wszystko zmieniło się za sprawą downsizingu w nowych samochodach, gdzie pomimo redukcji pojemności skokowej silnika trzeba zachować optymalną moc.

Dzięki temu turbosprężarki stały się również podstawowym elementem wyposażenia modeli z małymi silnikami benzynowymi, zaliczanych do aut miejskich. Ich rosnąca popularność, również w Polsce, stawia przed mechanikami nowe wyzwania, a przed warsztatami otwiera doskonałe perspektywy na rozszerzenie zakresu usług.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tym produktem firma AD Polska wprowadziła do swojej oferty turbosprężarki firmy Turbos Hoet. To znana od ponad 40 lat firma z siedzibą w Belgii, zajmująca się fabryczną regeneracją turbosprężarek. Obecnie pod marką Turbos Hoet dostępnych jest ponad 17 tys. referencji o jakości zgodnej ze standardem OE. Pokrywają one w 100% park samochodów osobowych w Europie!

Podstawą oferty są zestawy TH BOX, zawierające nie tylko turbosprężarkę, ale i wszystkie niezbędne do jej montażu elementy, jak: uszczelki, szpilki, nakrętki, a nawet porcję oleju. W najbardziej problematycznych przypadkach, w których wymiana turbosprężarki wiąże się z koniecznością wymiany dodatkowych części (np. smoka pompy oleju, przewodu zasilającego itp.), firma Turbos Hoet oferuje je w komplecie razem z turbosprężarką. Dodatkowo załączona jest dokładna instrukcja montażu, w której krok po kroku opisany jest prawidłowy montaż turbosprężarki. ONE STOP BOX, czyli kompletne opakowanie, to wszystko, czego mechanik potrzebuje, by prawidłowo wykonać wymianę turbosprężarki oraz zaoszczędzić czas.

TurboPartner

Razem z nowym produktem, firma AD Polska, wspólnie z Turbos Hoet, wprowadza na rynek polski koncepcję sieci serwisowej specjalizującej się w wymianach turbosprężarek pod nazwą TurboPartner.

Czym jest TurboPartner i dlaczego warto z nami uczestniczyć w tym projekcie?

Każdy z mechanik, nawet ten, który do tej pory nigdy nie wymieniał turbosprężarek, może zostać specjalistą w tym zakresie usług właśnie dzięki programowi TurboPartner.
Wystarczy poświęcić trochę czasu i dołączyć do grona tysięcy warsztatów TurboPartner niemalże z całej Europy (Belgia, Francja, Holandia, Rumunia, Bułgaria, Rosja). Jak tego dokonać?

Wystarczy kilka prostych kroków:
1. Odwiedź stronę: www.turbo-partner.com/pl/
2. Przystąp do szkolenia na stronie internetowej, obejrzyj film szkoleniowy i zdaj test.
3. Zdany test = Certyfikat TurboPartnera oraz rejestracja w programie.

W sytuacji konieczności wymiany turbosprężarki klient w serwisie TurboPartner otrzymuje:
1. Bezpłatną pomoc techniczną przed montażem części – nasz specjalista zadzwoni do warsztatu i zwróci uwagę na najważniejsze aspekty wymiany, dzięki czemu serwis uniknie niewłaściwego montażu i późniejszej reklamacji klienta. Aby pomoc techniczna faktycznie miała miejsce, serwis musi „zarejestrować” numer wymienianej turbosprężarki na stronie: www.turbo-partner.com/pl/
2. 24-miesięczną gwarancję na produkt, przy czym pierwsze 12 miesięcy to tak zwana gwarancja bezsporna. Nieważne, gdzie leży błąd – w niewłaściwym montażu czy w produkcie, serwis otrzyma bezpłatnie nowy produkt do wykonania kolejnego poprawnego montażu oraz pomoc techniczną przy montażu.

Wszelkich informacji na temat produktu Turbos Hoet oraz programu TurboPartner udzielają przedstawiciele handlowi firmy AD Polska.

Zapraszamy do zakupów!

Korzyści płynące z bycia TURBOPARTNEREM:

  • specjalistyczne szkolenie przez specjalistów Turbos Hoet,
  • pomoc techniczna przy montażu każdej zakupionej turbosprężarki,
  • dostęp do produktu spełniającego standardy OE, najwyższa półka jakościowa,
  • ONE STOP BOX, czyli wszystko, czego potrzebujesz do wymiany turbosprężarki w jednym pudełku (zestawy mocujące, śruby, uszczelki) oraz, jeżeli jest taka potrzeba, dodatkowe elementy, bez których naprawa z góry skazana jest na niepowodzenie (np. przewody zasilające, filtry doprowadzające olej do turbiny); dodatkowo specjalna instrukcja montażu, w problematycznych przypadkach dedykowana konkretnej referencji,
  • uczestnicy programu TurboPartner mają również dostęp do materiałów szkoleniowych poprzez platformę multimedialną „Turbo News”. Dużą popularnością wśród mechaników cieszą się filmy instruktażowe zamieszczone na kanale YouTube oraz comiesięczny e-newsletter,
  • 24-miesięczna gwarancja z pierwszymi 12 miesiącami gwarancji bezspornej.