Firma AD Polska poszerzyła swoją sieć sprzedaży o filię w Koninie. Dzięki nowej lokalizacji znacząco skrócił się czas dostawy części do okolicznych warsztatów samochodowych.

Nowa filia AD Polska obejmuje swym zasięgiem powiaty: koniński, słupecki, kolski, turecki oraz część wrzesińskiego. Placówka oferuje pełen asortyment produktów, które dostarczane są do klienta jeszcze w tym samym dniu roboczym. Utrzymanie tak obszernej oferty zapewnia lokalny magazyn o powierzchni ponad 1200 m2, który podlega bezpośrednio pod oddział AD Polska we Wrocławiu.
– Przez osiem lat byłem opiekunem naszych klientów w rejonie Konina. Lokalizacja nowej filii nie jest więc przypadkiem, a odpowiedzią na rosnące potrzeby lokalnych warsztatów samochodowych – mówi Tomasz Juszczak, kierownik nowej filii AD Polska w Koninie. – Do tej pory zamówienia realizowane były przez nasze filie w Poznaniu bądź Kaliszu, co znacznie ograniczało częstotliwość dostaw. Teraz możemy dostarczać części do warsztatu nawet cztery razy dziennie – dodaje.

Filia AD Polska w Koninie, mieszcząca się przy ulicy Spółdzielców 5B, czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–17:00, a w soboty w godz. 8:00–13:00.