Moje Auto to linia kosmetyków samochodowych, która została wprowadzona na rynek polski w roku 2004. Jest kompletną rodziną wzajemnie uzupełniających się produktów, zaprojektowaną i stworzoną zgodnie z potrzebami polskich klientów. Przedstawiamy przegląd wybranych nowości z serii Moje Auto.

KTM 19-589 Moje Auto
Pianka do czyszczenia tapicerki z neutralizatorem zapachów

Produkt skutecznie usuwa trudne zabrudzenia i neutralizuje nieprzyjemne zapachy nikotyny, żywności i zwierząt. Starannie opracowana formuła Pianki przekłada się na szybką reakcję z tkaniną i usunięcie długo zalegających plam. Produkt można stosować zarówno do materiałowej tapicerki, jak również do dywaników samochodowych. Jest bardzo prosty i wygodny w użyciu, ponieważ do zestawu dołączona jest specjalna szczotka, która pozwala na dokładne wyczyszczenie zabrudzonych miejsc. To sprawia, że Pianka jest produktem kompletnym i profesjonalnym.

KTM 19-613 Moje Auto
Glinka do lakieru średnia

Znakomicie sprawdzi się przy czyszczeniu nadwozia samochodu, a w szczególności lakieru, szyb i zderzaków. Usuwa bardzo trudne zabrudzenia, jak nalot drogowy, smoła czy zaschnięte pozostałości po owadach. Moje Auto Glinka do lakieru jest łatwa w użyciu i całkowicie bezpieczna dla samochodu. Jej użycie nie powoduje ryzyka powstania rys czy matowienia lakieru. Ponadto produkt jest bardzo plastyczny, dzięki czemu można nim dotrzeć do różnych zakamarków. Z pewnością przyda się podczas dokładnego czyszczenia felg. Nowy produkt marki Moje Auto powinien obowiązkowo znaleźć się w każdym garażu i warsztacie samochodowym.

 

Mleczko do kokpitu – zapach „BLACK” – 300 ml
KTM 19-614 BLACK Matowy
KTM 19-615 BLACK Błysk

Moje Auto Mleczka do kokpitu matowe i błyszczące – Black zapewniają doskonałą ochronę przed negatywnym wpływem promieniowania UV. Dzięki temu kokpit będzie lepiej zabezpieczony przed blaknięciem. Ponadto mleczka wytworzą na powierzchni kokpitu warstwę ochronną, co w znacznym stopniu zapobiegnie osadzaniu się kurzu. W efekcie kokpit będzie zadbany i estetyczny, a nadana mu głębia koloru i unoszący się w kabinie delikatny zapach sprawią, że wnętrze samochodu będzie wywierało duże wrażenie na kierowcy i pasażerach podczas każdej podróży.

  

Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto 500 ml:
KTM 19-616 Świeży
KTM 19-617 Wanilia
KTM 19-619 Lemon & Mint

Kolekcja cieszących się uznaniem odświeżaczy powietrza powiększyła się o trzy rodzaje nowych kompozycji zapachowych: Świeży, Wanilia oraz Lemon & Mint. Odświeżacze powietrza Moje Auto nie tylko gwarantują długotrwały zapach unoszący się w kabinie samochodu, ale również neutralizują nieprzyjemne zapachy. Kolejną zaletą odświeżaczy jest ich bardzo duża wydajność. W efekcie gwarantują gruntowne odświeżenie całego wnętrza na długi czas, dzięki czemu każda podróż stanie się odprężająca i przyjemna.