Serdecznie informujemy o nowościach i zmianach dotyczących oprogramowania diagnostycznego Delphi. Prosimy o zapoznanie się z poniższą tabelą przedstawiającą różnice w funkcjonalności testera pomiędzy aktywną i nieaktywną licencją oprogramowania.

W celu posiadania najnowszej bazy danych i pełnej funkcjonalności oprogramowania zachęcamy do odnowienia swojej licencji. Jednocześnie przypominamy, że – niezależnie od długości przerwy pomiędzy posiadaniem aktualnych licencji – okres ten uzupełniamy bezpłatnie (w przypadku braku ciągłości aktywnej licencji).
Nowość: Iveco Security Gateway (tylko z testerem BlueTech)
Narzędzie DS oferuje teraz użytkownikom posiadającym ważną licencję BlueTech możliwość dostępu do funkcji chronionych i wykonania pełnej diagnostyki pojazdów IVECO wyposażonych w bramkę bezpieczeństwa. Obejmuje to między innymi: aktywację podzespołów, testowanie elementów, regulacje, kodowanie i kalibrację. Jest to w pełni zintegrowana funkcja, którą można aktywować przez portal bramki bezpieczeństwa za pośrednictwem oprogramowania DS. Numer zamówieniowy licencji Iveco Security Gateway: SV60318. Klientów zainteresowanych poznaniem ceny i/lub zakupem prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami.

Uwaga 1: Zachowanie oprogramowania w momencie wydania tego dokumentu. Dezaktywację funkcji można zmienić w dowolnym momencie, aby dostosować się do ograniczeń systemów Delphi.
Uwaga 2: Należy przestrzegać wymagań dotyczących komputera PC/tabletu. Delphi nie gwarantuje, że oprogramowanie będzie działać poprawnie z przestarzałymi systemami operacyjnymi MS.

Jeżeli posiadasz tester DS150E i potrzebujesz obsługi modeli IVECO od 2019 roku wzwyż, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wymiany starego urządzenia na tester BlueTech o indeksie SV60250EX.

Od lutego 2024 HelpDesk (czyli wsparcie przy problemach z oprogramowaniem) jest płatny dla użytkowników urządzeń starszych niż dwa lata, których licencje są nieaktywne
(brak wykupionej aktualizacji). Aby móc skorzystać z pomocy, należy wykupić dostęp do HelpDesk; numer zamówieniowy DDSR100 – cena detaliczna 40 euro. W sprawach związanych z zakupem
prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami.
W związku z tym uruchamiamy także promocję – odnowienie licencji dla testera DS150E w niższej cenie. Tylko do końca kwietnia 2024 roku możliwy będzie zakup odnowienia licencji dla testera DS150E w cenie o 20% niższej od standardowej.

Odnowienie licencji upoważnia jednocześnie do wsparcia Hotline i HelpDesk oraz pobierania wszystkich zaległych i przyszłych aktualizacji w okresie, na jaki licencja została wykupiona.

Klientów zainteresowanych szczegółami i ceną tej usługi prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy także do kontaktu z naszymi przedstawicielami Delphi: