Wprowadziliśmy do naszej oferty produkty STARLINE:

  • klocki hamulcowe,

  • tarcze hamulcowe,

  • szczęki hamulcowe,

  • bębny hamulcowe,

  • hydraulikę hamulcową,

  • akumulatory.

Klocki hamulcowe Starline są produkowane z najwyższej jakości materiałów, a ich zatwierdzenie do użytku poprzedza wiele testów i badań laboratoryjnych, takich jak: hamowanie pojazdu, badanie właściwości ciernych i mechanicznych, szybkość i stabilność ciśnienia (zarówno podczas normalnej jazdy, jak i w bardziej wymagających warunkach). Klocki wykonywane są w technologii scorching (w temperaturze 900°C dochodzi do wypalania cząstek organicznych w celu eliminacji ryzyka polerowania powierzchni podczas docierania, jak również wyeliminowania tzw. gas planingu).

Tarcze hamulcowe swoją jakością w pełni odpowiadają innym markowym produktom, spełniają też wszystkie europejskie normy. Swoje właściwości zachowują również w warunkach ekstremalnych. Powierzchnia tarczy zapewnia maksymalną skuteczność hamowania zaraz po montażu.

Asortyment Starline obejmuje szczęki hamulcowe produkowane we współpracy z jednym z największych producentów klocków hamulcowych w Europie, którego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości tych produktów. Wszystkie szczęki hamulcowe posiadają homologację.

Bębny hamulcowe są wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu zachowują swoje właściwości i trwałość. Oferta firmy Starline obejmuje większość bębnów przeznaczonych do najbezpieczniejszych samochodów europejskich.

Asortyment przewodów hamulcowych i węży marki Starline gwarantuje pokrycie zapotrzebowania prawie wszystkich modeli samochodów na rynku. Kable Bowdena są zakryte osłonami przeciwpyłowymi, aby zapobiec przedostawaniu się do nich zanieczyszczeń.

Oferta Starline obejmuje akumulatory samochodowe o najczęściej używanych pojemnościach – od 35 Ah do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Ze względu na zastosowanie innowacyjnej technologii wapniowej (Ca/Ca), charakteryzują je wyłącznie małe, spontaniczne wyładowania, a ich działanie jest w pełni bezobsługowe i ekologiczne. W procesie produkcji akumulatorów wykorzystywana jest najnowsza technologia w celu zapewnienia wysokiej wydajności i niezawodności.