Firma AD Polska nieustannie poszerza asortyment oferowanych produktów i nawiązuje współpracę z kolejnymi producentami części i akcesoriów samochodowych, dostarczającymi produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie. Oferta AD Polska rozszerzyła się właśnie o nową gamę płaskich wycieraczek samochodowych marki Negotti.

Negotti, producent płaskich wycieraczek samochodowych, oferuje zamienniki produktów serwisowych w atrakcyjnej cenie. Atutami firmy są jakość oraz szeroki asortyment – producent ten dostarcza wycieraczki do niemal wszystkich modeli samochodów poruszających się po polskich drogach, stale monitorując potrzeby swoich klientów i rozszerzając ofertę.

Misja i oferta firmy

Misją firmy Negotti jest dostarczanie jak najlepszych produktów w atrakcyjnej cenie. Wycieraczki tej marki powstają z najwyższej jakości komponentów dostępnych na rynku i są tworzone zgodnie ze światowymi standardami.

W ofercie firmy znajdują się nowoczesne wycieraczki płaskie z różnorodnymi typami mocowań i bogaty asortyment ramion tylnych wraz z piórami. Wszystkie wycieraczki Negotti poddawane są skrupulatnej kontroli jakości. Dodatkowo testowane są one w sportach samochodowych, co pozwala na systematyczną weryfikację ich niezawodności. Centrala firmy Negotti znajduje się we Wrocławiu, jednak produkty dystrybuowane są do hurtowni, sklepów oraz warsztatów na terenie całego kraju. Firma posiada również swoje przedstawicielstwo w Czechach.