Zmiany właścicielskie w firmie AD spowodowały, że tegoroczny, już siódmy z kolei, program Dostawca Preferowany ma nowego (z nazwy) promotora: Elit Polska. Ale w istocie pozostajemy w kręgu tych samych idei, celów i ludzi.

Chodzi o odczuwalną dla klientów „dystrybucję jakości” w firmie Elit Polska, dla warsztatów – o gwarancję najwyższej jakości części i ich dostępność „od ręki”, dla producentów – o wzrost sprzedaży ich wyrobów.
Inauguracja kolejnej edycji programu miała miejsce 12 kwietnia 2018 roku w hotelu Belvedere Resort & Spa w Zakopanem. Tradycyjnie już jest to spotkanie przedstawicieli zaangażowanych w program producentów części zamiennych oraz pracowników firmy Elit Polska.

Założenia programu

Założenia programu Dostawca Preferowany oparte są o kilka zasad. Najistotniejsza jest taka, że sprzedawcy Elit Polska w pierwszej kolejności polecają klientom wyroby Dostawców Preferowanych. By z kolei zapewnić szybką dostępność i możliwość spełnienia od ręki każdego zamówienia klienta – stany magazynowe tych produktów w każdym z oddziałów firmy Elit Polska utrzymywane są w możliwie najszerszej gamie. Programowi towarzyszy także szereg działań wizerunkowych, realizowanych pod wspólnym hasłem „dystrybucja jakości”.
Wieloletni już program wpłynął znacząco na relacje pracowników Elit Polska z klientami i dostawcami części, wzrosła ich znajomość preferowanych marek i ich wyrobów. Jak nietrudno się domyślić, dużą w tym rolę odegrała odpowiednio zorganizowana akcja informacyjna, dostarczająca szczegółowej wiedzy. Program cieszy się dużym zainteresowaniem klientów Elit Polska – właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.

 

 

 

Na zdjęciach zakopiańska inauguracja programu. Fot. Elit Polska.